Optika

 Kompensacija Akinių Lęšiams

Akiniai

Akinių rėmeliai

Mūsų optikoje kiekvienas klientas suras sau tinkamus rėmelius. Siūlome platų akinių rėmelių bei apsauginių akinių nuo saulės pasirinkimą – nuo mūsų kaimynų (Baltijos šalių) iki prestižinių pasaulinio garso prekinių ženklų.

Akinių lęšiai

Vieno židinio

Šie lęšiai skirti žmonėms, kurie nemato į tolį ar iš arti (trumparegiams arba toliaregiams).
Pagrindinis šių lęšių bruožas – visame akinių lęšio paviršiuje dominuoja toks pat dioptrijos stiprumas. Šie lęšiai gali būti gaminami įvairių indeksų: 1.5; 1.6; 1.67 ir 1.74.
Taip pat rekomenduotumėme juos dengti apsaugine danga. Galėsite pasirinkti antirefleksinę arba naująją dangą, saugančią akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos, kurią skleidžia skaitmeniniai prietaisai.

Progresiniai lęšiai

Progresiniai akinių lęšiai – tai trijų židinių užsakomieji (Rx) lęšiai gaminami skaitmeniniu būdu ir dengiami apsauginėmis dangomis. Šių lęšių pasirinkimas lemia platų dioptrijų ir diametrų pasirinkimą – tai reiškia, kad lęšiai turi subalansuotas visas matymo zonas (tolis, vidutinis atstumas, skaitymo zona) bei gaminami pagal individualius poreikius. Tai lęšiai inovatyviems ir patogumą vertinantiems žmonėms.

Bifokaliniai lęšiai

Dviejų židinių užsakomieji (Rx) akinių lęšiai dengiami apsauginėmis dangomis. Šie lęšiai skirti koreguoti dviems matymo zonoms (toliui ir skaitymo zonai), tinka dažniausiai vyresniems ir specifinių poreikių pacientams. Tai lęšiai konservatyvių pažiūrų klientams, nes bifokalinius lęšius puikiai keičia progresiniai akinių lęšiai.

Office tipo lęšiai.

Tai lęšiai skirti skaitymui ir darbui kompiuteriu. Pats pavadinimas “Office” leidžia numanyti, kad tai biuro/darbo akiniai. Šie lęšiai gali būti dengiami apsaugine danga, saugančia akis nuo kenksmingų mėlynos šviesos spindulių.

Akiniai nuo saulės ir fotochrominiai lęšiai.

Poliarizuoti akiniai nuo saulės.

Siūlome platų pasirinkimą poliarizuotų saulės akinių, žmonėms kurie nori stiliaus, patogumo ir kokybės.
Taip pat turime galimybę užsakyti ir poliarizuotus akinius su dioptrijomis (vieno židinio ir progresiniai akinių lęšiai).

Transitions Gen8

Tai naujos kartos fotochrominiai akinių lęšiai. Pirmieji lengvi, intelektualūs fotochrominiai lęšiai su revoliucine nano-kompozicine technologija, kuri pastumia fotochrominį našumą ir suteikia optimalų matymą, patogumą ir apsaugą visos dienos metu. Yra galimybė rinktis iš šešių atspalvių.

Transitions Xtractive

„Transitions XTRActive” – naujausių technologijų pagalba sukurti fotochrominiai lęšiai, gaminami naudojant ypatingą dažų formulę, kurios dėka lęšiai keičia spalvą be tiesioginio kontakto su UV spinduliais. „Transitions XTRActive” tamsėja netgi Jūsų automobilyje! Tai lęšiai suteikiantys papildomą apsaugą Jūsų akims nuo saulės skleidžiamos šviesos tiek automobilyje, tiek lauke.

 

Akinių taisymas

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik akinių remonto paslaugas, bet ir skubų (per 1 valandą) akinių lęšių įdėjimą.

Susisiekite

Kontaktiniai Lęšiai

Vienadieniai

Šie lęšiai yra skirti nešioti vieną dieną. Vienadieniai lęšiai koreguoja regėjimą, tačiau nereikalauja jokios priežiūros. Tai labai patogus variantas sportuojant ar keliaujant. Taip pat šie lęšiai yra saugesni, nes sumažėja rizika užsikrėsti akių infekciją dėl netinkamos lęšių priežiūros.

Mėnesiniai

Šie lęšiai gali būti toriniai, multifokaliniai bei spalvoti. Taip pat mėnesiniai kontaktiniai lęšiai gali būti dieniniai ir prailginto nešiojimo (galima neišsiimti nakti). Dažniausiai šie lęšiai būna pagaminti iš silikono hidrogelio – minkštos ir “kvėpuojančios” medžiagos, kuri puikiai praleidžia deguonį.

Spalvoti

Tai lęšiai, kurie gali pakeisti arba paryškinti akių spalvą. Šie lęšiai gali būti su dioptrijomis (koreguojantys regėjimą) ir be dioptrijų. Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik dienos metu, prieš miegą juos reikia išsiimti.

Toriniai

Tai astigmatizmą koreguojantys kontaktiniai lęšiai. Dauguma torinių kontaktinių lęšių yra minkštieji kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš hidrogelio arba daug deguonies praleidžiančio silikono-hidrogelio.

Multifokaliniai

Tai kontaktiniai lęšiai skirti klientams, kuriems yra išrašyti progresiniai akiniai. Su šiais kontaktiniais lęšiais puikiai matysite tiek į tolį, tiek ir iš arti. Galima rinktis vienadienius arba mėnesinius multifokalinius lęšius.

Kitos Prekės

Mes siūlome platų prekių, skirtų kontaktinių lęšių priežiūrai asortimentą. Pas mus galite įsigyti tirpalų, konteinerių, baltymus šalinančių tablečių.
Kad akiniai tarnautų ilgai, juos patariama laikyti specialiai tam skirtuose dėkluose. Grandinėlės, virvelės bei odiniai dirželiai – ne tik puošnus, bet ir labai praktiškas aksesuaras.
Taip pat galėsite įsigyti specialų dangtelį, skirtą klijuoti akinukų lęšiui. Tai aktualu mažiesiems akinių nešiotojams.

Galime pasiūlyti platų dirbtinių ašarų ir akių lašų asortimentą.

Registracija

Užsiregistruokite vizitui

Registruotis

Atsiskaitykite su